Ukliďme Česko, ukliďme si na Barrandově

Přátelé,

jarní sluníčko nás vytáhlo do zahrad a k procházkám a přisvítilo nám na nepořádek, který kazí okolí našich domů. Pojďme si společně starý Barrandov uklidit!

Stejně jako loni i letos, v sobotu 6.dubna se zapojíme do akce Ukliďme Česko, ukliďme si na Barrandově! Začátek akce je od 9:00, ale přidat se lze i během celého dne.

Spolek na ochranu Barrandova zajistil pytle na odpad, rukavice a trochu občerstvení. MČ Praha 5 nám potvrdila, že do ulice Na Habrové přistaví kontejner na bio odpad a  po skončení akce odveze pytle naplněné směsným odpadem. Centrem pro výdej pomůcek bude dětské hřiště Na Habrové, odpad budeme soustředit u poslední garáže naproti dětskému hřišti.

Zaměříme se na nepořádek okolo dětského hřiště Na Habrové a v lesíku, na schodiště mezi Lumiérů a Barrandovskou, na cestu z Filmařské do Chuchelského háje a každý dohlédne i na okolí domu, kde bydlí.

Fotosoutěž a videosoutěž o ceny

Při akci foťte! Můžete soutěžit o krásné ceny od sponzora akce firmy Canon. Dobré fotky můžeme dát i na web spolku. Použijeme je na motivaci dobrovolníků pro další ročníky, na propagaci akce. Ať je nás co nejvíce a všichni vidí, že uklízet může každý a výsledky jsou vidět!

Kategorie fotosoutěže jsou: PŘED A PO (podobně jako #trashtag), MLÁDEŽPNEUMATIKA. Videa posílejte v délce do dvou minut a na motivy dobrovolnického úklidu. Více o soutěžích na: https://www.uklidmecesko.cz/souteze/


Web akce: http://www.uklidmecesko.cz

Děkujeme Městské části Praha 5 za podporu!

3 komentáře: „Ukliďme Česko, ukliďme si na Barrandově

  • 4 dubna, 2019 (09:16)
   Trvalý odkaz

   Začátek akce je od 9:00 Na Habrové, ale přidat se lze během celého dne.

   Reagovat
 • 5 dubna, 2019 (23:37)
  Trvalý odkaz

  Moc to tam neznám. Můžu uklízet i poblíž zastávky K Barrandovu, v Chuchelském háji a po cestě? bude, ke komu se kdyžtak přidat?

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..