Ukliďme svět, ukliďme si na Barrandově 2022

Každoročně si na jaře uklízíme okolí bydliště v rámci akce Ukliďme svět, ukliďme si na Barrandově! Letos pokryjeme více míst i nabídneme více termínů s dalšími organizátory.

V neděli 10.dubna 2022 se opět sejdeme Na Habrové Začátek akce je od 9:00, ale přidat se lze i během dopoledne. Centrem pro výdej pomůcek bude prostor před bývalou trafostanicí u dětského hřiště Na Habrové.

Bývaly doby, kdy tuto akci podporovala radnice MČ P5 příspěvkem na náklady. Současná koalice ani letos aktivity spolků a místních sdružení nepodpořila. My na Barrandově si však dokážeme poradit sami. Spolek na ochranu Barrandova obstaral pytle na odpad i dostatek pracovních rukavic – opět je nemusíte vracet.

Zaměříme se na nepořádek okolo dětského hřiště Na Habrové a v lesíku Habrová, na schodiště mezi Lumiérů a Barrandovskou, na cestu z Filmařské do Chuchelského háje, podél Slavínského a každý dohlédne i na okolí domu, kde bydlí. Odpad budeme soustředit u  plotu dětského hřiště a odpad nasbíraný v lesíku podél ulice Slavínského můžeme shromáždit v pytlích u plotu zahrádkářské osady vedle hotelu Smaragd. Odvoz je domluven.

Pokud jste se k nám v minulosti neměli možnost přidat, přečtěte si, o co jste přišli. Věřím, že i letos dokážeme, že nám na čistotě Městské památkové zóny Barrandov záleží a že si dokážeme poradit i bez finanční pomoci radnice.

Web akce s vyznačením místa v mapě: https://www.mapotic.com/uklidme-svet-dobrovolnicke-uklidy-2022/1091050-uklidme-si-na-barrandove

Komu hlavní termín nevyhovuje, máme další nabídky

O tom, že poptávka po úklidu je velká, svědčí i nejbližší sesterské úklidové akce:

– v sobotu 9.4.2022 úklid v Růžičkově rokli (https://www.uklidmecesko.cz/event/30252) a

– v sobotu po Velikonocích 23.4.2022 likvidace černé skládky v ulici Pod Habrovou (https://www.uklidmecesko.cz/event/30303)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..