Děcka s lampióny se sejdou Na Habrové

Soudruzi a soudružky,

ke 100.výročí Velkého Října 7.listopadu pořádá MO KSČ Barrandov Lampiónový průvod. Všichni občané se vyzývají, aby svojí uvědomělou účastí posílili mír. Transparenty vám přidělí a docházku zkontroluje předseda uličního výboru Strany v agitačním středisku NF. Kdo nejde s námi, jde proti nám! Kupředu levá! A nikdy jinak! Zpátky ni krok! Na věčné časy! Ani zrno nazmar!

Néééé. Uff, to byl hrozný sen.

Když jsem byl malý, soudružky ve školce mi vždy 7.listopadu pletly hlavu vyprávěním o tom, že „JELEN“ byl největší z lidí, a proto vedl revoluci. Já pak tu pohádku vyprávěl doma rodičům a oni asi pochopili, že nešlo o jelena a snažili se vždy řeč převést jinam…

Tak prosím Vás, letos to bude úplně jinak. Pokud jste ještě na Barrandově nenarazili na plakátek s pozvánkou na Lampionový průvod, pak zpozorněte.

Abyste to nepopletli, nepůjdete k agitačnímu středisku, ale 7.11.2017 v 17:00 přijdete se svými nebo i svěřenými dětmi na dětské hřiště Na Habrové.

Pořadatelem našeho průvodu jsou aktivní barrandovské maminky. Děcka teple oblečte a vybavte lampióny, reflexními pásky a blikátky všeho druhu. Organizátorky jsou šikovné, takže zábavy bude víc než dost i bez jelena.

V našem průvodu se nebude kontrolovat docházka ani za nepřítomnost udělovat stranické tresty. Ale pokud nepřijdete, potrestají vás sami vaše děti. Pláčem. Až se druhý den od kamarádů dozví, o co všechno přišly.

A tady je ten plakátek s pozvánkou ve formátu *.pdf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..