Radnice ustoupila, hřiště nezastaví!

Když jsme se na začátku prázdnin pustili do boje proti rozhodnutí Rady MČ P5, věřili jsme, že radnici rychle přesvědčíme k odvolání špatného záměru. Zrušit a zastavět jediné dětské hřiště nám připadalo jako politická sebevražda. Nevůle radnice s námi komunikovat spolu s trváním na svém záměru nás zaskočila. Ani po interpelaci v zastupitelstvu nebyla znát ochota vedení radnice ustoupit. Několikaměsíční kampaň, soustředěný a dlouhodobý tlak a zapojení dalších autorit nakonec vedlo k úspěchu.

Radní několik měsíců neodpovídali na naše dopisy, na otevřený dopis barrandovských zahrádkářů ani na dopis pana senátora Lásky. Nakonec naše intenzivní spolupráce s panem senátorem a jeho opakované urgence radních i pana starosty přinesly odpověď, na kterou jsme čekali. Ovšem bez společného tlaku a většího počtu e-mailů a dopisů od maminek, sousedů a dalších našich podporovatelů bychom radnici o tom, že stojí proti vlastním voličům, nepřesvědčili.

Vývoj kauzy s plným zněním všech usnesení, dopisů, interpelací a reakcí na ně jsme průběžně zveřejňovali na webu. Tím zlomovým je dopis Odboru majetku a investic ÚMČ P5 z 27.11.2017.

Děkujeme a pomáhejte dál

Děkujeme všem, kteří nám nabídli pomoc a jsou ochotni i nadále organizovat akce, nabízejí mediální prostor v novinách i televizi, vazby na vysoké úředníky, politiky i právníky. Je radostné sledovat, jak se dává dohromady spoustu lidí různých odborností, kteří se dosud neznali.

Pokud chcete abychom i nadále uveřejňovali dostupné dokumenty, které se mohou týkat kvality budoucího života na Barrandově, můžete nás podpořit i touto formou.

Bez Vaší pomoci a spolupráce bychom to nedokázali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..